Langezaal & Inniger: 120 jaar vakmanschap, nu ook op wielen toekomstbestendig geregeld

Langezaal & Inniger is een elektrotechnisch installatiebedrijf met een rijke historie van ruim 120 jaar. Gespecialiseerd in het automatiseren van bruggen en sluizen, is het bedrijf actief in de Randstad en Noord-Holland, met een sterke aanwezigheid bij provincies, gemeentes en aannemers als BAM en Dura Vermeer. Vanuit hun rol als huisinstallateur van het Bio Science Park en betrokkenheid bij projecten als de Maeslantkering, bewijst het team – met zo’n dertig collega’s – dagelijks hun expertise. Sinds 2018 vertrouwt het bedrijf voor hun mobiliteitsoplossingen volledig op That’s Lease.

Van zoekende in mobiliteit naar volledige ontzorging

Toen Paul, verantwoordelijk voor het wagenparkbeheer, overstapte van een vorige leasemaatschappij naar That’s Lease, stond Langezaal & Inniger op een kruispunt. De toenmalige leasemaatschappij was gefuseerd en verhuisde verder van hun regio. De persoonlijke benadering verdween en het MKB-gevoel raakte verloren. “We wilden weer samenwerken met een partij die snapt hoe wij als mkb’er werken,” vertelt Erik.

Wat begon met één personenauto en een bedrijfswagen groeide in zeven jaar uit tot het volledige wagenpark: acht personenauto’s (waarvan de helft elektrisch) en acht bedrijfswagens.

Flexibiliteit, korte lijnen en menselijk contact

Met de groei van het wagenpark kwamen ook nieuwe uitdagingen. “We breidden uit van 12 naar 16 voertuigen, dus je moet dan goed kijken naar regelgeving en BPM,” legt Paul uit. “Daarnaast willen we eenheid in het wagenpark.”

De kracht van That’s Lease? Die zit in de eenvoud en het directe contact. “We bellen Radbout of Paul en krijgen meteen antwoord. Geen keuzemenu of klantnummer nodig, gewoon mensen die ons kennen en met ons meedenken.” Ook in acute situaties biedt That’s Lease uitkomst, bijvoorbeeld met voorraadauto’s als tijdelijke oplossing.

Ontzorging in de praktijk

Door de volledige overstap naar That’s Lease is het beheer van het wagenpark een stuk overzichtelijker geworden. “Ik krijg geen vragen meer over schadeformulieren of onderhoud. Dat regelen de bestuurders rechtstreeks via de app. En als er wat is, pakken we gewoon de telefoon.”

De toegevoegde waarde zit in het meedenken: “Als ik een offerte opvraag, krijg ik er ook een alternatief bij. Dat helpt enorm, zeker bij vragen over bijtelling of specifieke voertuigwensen.”

Door regelmatig contact over de status van voertuigen of onderhoudsafspraken blijft de samenwerking levendig én efficiënt. “Vroeger hadden we bij andere leasemaatschappijen jaren kleine ergernissen die bleven hangen. Nu voorkomen we dat soort dingen, gewoon door even contact te hebben.”

Samen verder bouwen aan mobiliteit

Paul kijkt positief terug op de samenwerking: “That’s Lease ontzorgt ons. Wij willen zo min mogelijk papierwerk en gedoe. Onze bestuurders regelen veel zelf via de app en dat werkt perfect.”

Wat de toekomst betreft? “Zolang we kunnen blijven bellen als er wat is en de advisering blijft zoals nu, zit het goed. Het contact is persoonlijk, de kennis is er en we hoeven ons nergens zorgen over te maken. Precies wat wij nodig hebben.”

Wil je ook een mobiliteitspartner die met je meedenkt, snel schakelt en gewoon bereikbaar is? Neem contact op met That’s Lease.